W konkursie zorganizowanym przez Poleski Park Narodowy wzięło udział łącznie 545 uczniów z województwa lubelskiego. Komisja konkursowa oceniła prace, uwzględniając wykonanie oraz zrealizowanie tematu oraz wyłoniła zwycięzców i osoby wyróżnione. Bardzo cieszymy się, że w gronie laureatów znaleźli się uczniowie z naszej szkoły, którzy wykonali przepiękne rysunki wyjątkowych organizmów zamieszkujących park.
W kategorii klas I- III:
III miejsce- Katarzyna Świdroń (kl. III) (opiekun merytoryczny- p. Anna Kozyrska)
Wyróżnienie- Katarzyna Wawrzycka (kl. III) (opiekun merytoryczny- p. Anna Kozyrska)
W kategorii klas VII- VIII:
III miejsce- Lena Michałowska (kl. VIII b) (opiekun merytoryczny- p. Agnieszka Stachowicz)
Wyróżnienie- Katarzyna Kołtun (kl. VII) (opiekun merytoryczny- p. Agnieszka Stachowicz)
Wielkie Gratulacje !!!